Веб-студія «FOBS» - створення сайтів Біла Церква Київ Україна +38 097 330-47-64 info@fobs.com.ua
09100, Україна,
Київська область,
Біла Церква,
Василя Стуса, 50
RU
Створення сайтів
Біла Церква, Київ
Працюємо по всій Україні

Створення сайтів та інтернет-магазинів - веб студія «FOBS»

Веб-студія «FOBS» більше 8 років на ринку веб-розробок та надає професійні та якісні послуги зі створення сайтів, інтернет-магазинів для успішного просування Вашого бізнесу. Ми розробляємо і створюємо сайти з індивідуальним функціоналом і дизайном, а також здійснюємо підтримку всіх створених нами сайтів, завжди на зв'язку і надаємо консультації з питань обслуговування та роботи сайту абсолютно безкоштовно. Наші клієнти працюють в м Біла Церква, м Київ і в інших містах України.

Вартість найбільш популярних видів сайтів

САЙТ ВІЗИТКА
від 4000 грн
САЙТ КАТАЛОГ
від 8000 грн
КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ
від 10000 грн
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
від 12000 грн
Компанія FOBS займається розробкою і створенням web-сайтів будь-якої складності: сайт-візитка, сайт-каталог, інтернет-магазини, корпоративні сайти, фото і відео галереї, особисті сайти, інформаційні сайти та інші види сайтів. Наповнення сайтів, оптимізація, реєстрація в пошукових системах, початкове просування, розміщення і підтримка на надійному хостингу.

Приклади наших робіт

Структура, дизайн і програмна частина розробляється індивідуально для кожного окремого сайту. При розробці сайтів ми не використовуємо готові шаблони і CMS, що дозволяє створювати легкі та зручні для пошукових машин сайти, які відповідають будь-яким вимогам і побажанням замовника. Для обслуговування сайту надається дуже простий і доступний будь-якому користувачеві адміністративний блок для самостійного наповнення і редагування контенту.
Замовити сайт і отримати безкоштовні консультації можна за телефоном: 097 330-47-64

Етапи створення сайту

Розробка
структури сайту
Розробка
дизайну сайту
Програмування та
налагодження сайту
Запуск сайту
та підтримка
FOBS - створення сайтів
Тел.: 097 330-47-64
Viber: 0973304764
E-mail: info@fobs.com.ua
Повідомлення